ÖVRIGT / Smycken / Brosch 9339404
nr 933 9404
Brosch
Silver, 1930-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:02:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Brosch
nr 933 9404
Brosch
Silver, 1930-tal
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
söndag 21 december 2014 |
Silver
Silver